poniedziałek, 27 września 2010

Ikea inspiracje

Ikea to zdecydowanie jeden z moich ulubionych sklepów, to również najlepszy sposób na to żeby urządzić mieszkanie modnie i tanio :)
Ale nie lubię wnętrz, które są w 100% urządzone w meble tej marki :) Najfajniej jest łączyć meble i przedmioty wielu firm, nie bać się różnych odcieni drewna, kolorów, czy faktur. Urządzanie wnętrz powinno być przede wszystkim dobrą zabawą, dlatego polecam Wam stronę Ikea Family Live.
10 komentarzy:

Ola pisze...

Zgadzam się - bo nie oto chodzi żeby było TOTAL IKEA:)

Ola pisze...

Tak mi się rzuciło w oczy na jednym ze wstawionych przez Ciebie zdjęć. Zauważyłaś może jak w skandynawskich wnętrzach montuje się lampy wiszące? Biegnący w listwie kabelek doprowadzony do narożnika i tak dalej już pewnie do puszki zasilającej. Fajne rozwiązanie. odpada problem z kuciem sufitu, gdy znudzi Ci się miejsce, w którym stał stół i lampy wiszą nie tam gdzie trzeba. Z drugiej strony chyba, jakby to powiedział Pan G., trochę to taka fuszerka:) Ale się rozpisałam, ale cóż, zboczenie zawodowe.

Madalogo pisze...

Wow, nigdy nie zwróciłam na to uwagi! A powinnam w końcu mam ojca elektryka :)

Ola pisze...

Chyba zrobię z tego posta:) Tylko teraz jak będę potrzebować to nie znajdę odpowiednich zdjęć.

dotblogg pisze...

rzeczywiście fajny pomysł z tymi listwami. Wnętrza cudowne.

Ania pisze...

żeby było śmiesznie takie, bardzo wygodne, listwy można dostać w IKEI :) Właśnie się do nich przymierzam, bo chcę doświetlić stół dodatkową lampą. Co do mebli z IKEI to niestety są najbardziej dostępne finansowo, ale wiem z własnego doświadczenia, że można mieć przesyt i szukam teraz wszędzie indziej tylko nie tam a i tak wbrew moim zamiarom czasami wszystkie drogi prowadzą do IKEI :( ale walczę używając dodatków wyszukanych w innych miejscach :)

kavka pisze...

zgadzam się z tym postem w 10000% i podpisuję wszystkimi kończynami obecnym w moim domu (jakkolwiek to brzmi) a ci wszyscy którzy tak pogardliwie mówią o ikea to według mnie: 1) nie maja pomysłu jak to zestawić no bo w jednym stylu powinno być(!) ostatnio ktoś mi mówił że musi ścianką z K-G oddzielić salon od jadalni bo nie ma pieniędzy na meble w tym samym stylu w obu strefach - zgroza, 2)boja się że za tanio wygląda i co sąsiad powie o ich stanie posiadania prawda, wszak ikea to marka dla zwykłego człowieka a my jesteśmy tacy oryginalni ;-)

kavka pisze...

a i jeszcze zapomniałam dodać że jestem wielką fanką magazynu ich drukowanego IKEA FAMILY LIVE, który teraz trzeba odbierać osobiście w sklepie wpisując się na listę. Ostatnio kiedy to robiłam Pani na mnie patrzyła podejrzliwie że niby po co mi to i dlaczego tak bardzo chce dostać i czekam na odpowiednią osobę do wydania egzemplarza 15 min

Ola pisze...

Ha... a ja się zastanawiałam dlaczego gazetka już nie przychodzi do domu. Ale jakoś mi nie przyszło do głowy, żeby spytać w sklepie:) Muszę nadrobić zaległości przy najbliższej okazji.

Madalogo pisze...

O nie wiedziałam, że można odbierać ten magazyn! super!
a co do Ikei to bardzo wiele osób mówi, że to dziadostwo i wolą wydać pieniądze na "porządny komplecik" w jakiejś polskiej szanującej się firmie (nie będę podawać nazwy :) )
Poza tym uważam, że Ikea naprawdę podąża za światowymi trendami, ma świetnych projektantów.

I jeszcze uwielbiam Ikee za to, że jak znudzi mi się obicie kanapy to idę i kupuję nowe! :))))