niedziela, 12 grudnia 2010

Świątecznie...
8 komentarzy:

Ola pisze...

Gwiazda prezentuje się SUPER!

dotblogg pisze...

ślicznie te światełka wyglądają..:) szukam takich liter i nie mogę ich nigdzie znaleźć..w Tchibo kiedyś podobno były ale wczoraj jak zapytałam o nie panią sprzedawczynię to się na mnie tylko dziwnie popatrzyła..;) Nie wiesz Madeleine czy można je gdzieś na internecie zdobyć? byłabym wdzięczna za wskazówkę..:)
pozdrowienia
J.

Madalogo pisze...

Niestety nie wiem, ale myślę, że powinnaś często zaglądać na stronę Tchibo, bo litery mieli już parę razy, tzn zawsze mają inne słowo, ale wszystkie są bardzo fajne.
A jak nie w Tchibo to może poszukaj np w sklepach budowlanych typu Leroy Merlin (kiedyś słyszałam ,że mają tam różne litery)lub na allegro...albo też u Oli w sklepie- http://www.decorolka.pl/category.php?id_category=47
Znalazłam też taką opcję - http://www.peticado.pl
Pozdrawiam!

Manitou pisze...

Przytulnie i nastrojowo :-)

Anonimowy pisze...

Super, fajnie, kolorowo i nastojowo:))

dotblogg pisze...

dziękuję Ci za te linki:)
pozdrowienia
J.

Ania pisze...

ja w tym roku położyłam soję śnieżynki na parapecie w sypani, choć to tak dawno dostałam je w prezencie ciągle działają. Pamiętam,. że to było moje pierwsze samodzielne mieszkania z Buchnerai na Solcu.
Świąteczne buziaki :*

Madalogo pisze...

Ania! przypomniałaś mi je, kompletnie o nich zapomniałam, też je miałam w domu rodziców...i teraz pytanie- gdzie one się podziały???? bo te które mam teraz są z Ikei, całkiem nowe i nie tak ładne. Buziaki!